Na Marsie odnaleziono czaszkę kosmity?

Na forach, które skupiają ludzi interesujących się zjawiskami paranormalnymi i kwestiami dotyczącymi Niezidentyfikowanych Obiektów Latających - zawrzało. Wszystko w związku z ze zdjęciem wykonanym na powierzchni Marsa.

Zdaniem wielu osób, na fotografii opublikowanej niedawno przez agencję kosmiczną NASA, widać czaszkę przedstawiciela obcej cywilizacji. Jak poinformował dziennik "The Daily Telegraph", na pierwszy rzut oka rzeczony obiekt przypomina skałę. Burza wybuchła, gdy część zapaleńców uznała, że widoczny na fotografii przedmiot nie jest fragmentem skały, ale czaszką należącą do przedstawiciela obcej cywilizacji. Niektórzy uznali, że uwieczniona na zdjęciu struktura zawiera oczodoły i nos.

 

Czy na Marsie odnaleziono czaszkę kosmity?(fot. NASA)

"Czaszka ma 15 centymetrów i oczodoły oddalone od siebie o 5 centymetrów. Czaszka ma pojemność około 1400 centymetrów sześciennych." - powiedział jeden z obserwatorów, którego zacytował brytyjski dziennik. Wspomniał on także o małych ustach widocznych wyraźnie na zdjęciu. Świadczyć mają one o tym, że kosmita był mięsożercą.

Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy po publikacji zdjęcia przez agencję NASA, pojawiają się niejasności dotyczące tego, co nim widać. W 2006 r. również słychać było głosy, że na jednym ze slajdów widoczna jest czaszka. Jak się później okazało - ktoś przy nim manipulował. Najnowsze zdjęcie, na którym podobno widnieje czaszka, zostało wykonane przez sondę Spirit.

Źródło: niewiarygodne.pl

 

 

Odsłony: 3824
Kategoria: